• WENTYLACJA

  Jest to cyrkulacja powietrza, z reguły pomiędzy pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz. Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają zwierzęta czy ludzie, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze.
 • KLIMATYZACJA

  Proces wymiany powietrza w pomieszczeniu, mający na celu utrzymywanie zadanych warunków klimatycznych, czyli odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, zapewniających dogodne warunki do pracy i funkcjonowania człowieka (tzw. warunki komfortu) lub optymalne warunki dla określonego procesu przemysłowego.
 • DOSTAWY

  Dostawy realizujemy wprost na miejsce inwestycji. Wysyłki realizowane są przez krajowe firmy spedycyjne. Na terenie Trójmiasta i okolic towar dowozimy własnym transportem. Obsługujemy naszych klientów w całej Polsce! Dla firm mających podpisane umowy o współpracy stosujemy preferencyjne warunki dostaw.
 • 1
 • 2
 • 3

Aktualne PROMOCJE

Innowacje ROHHE zostały docenione!
Informujemy, iż firma ROHHE Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie Złoty Laur Klienta 2020
w kategorii "Jakość i innowacyjność branży budowlanej - innowacyjne technologie".

 

P R O M O C J A
Kup jednorazowo 1 PALETĘ (25 jednakowych rolek) dowolnej grubości i dowolnego rodzaju wełny ROHHE z klejem r.Flow®AG, a zapłacisz za 24 rolki cenę ofertową + otrzymasz 1 rolkę za 1 zł netto.
PROMOCJA OBOWIĄZUJE DLA ZAMÓWIEŃ ZŁOŻONYCH OD 11-10-2021r. DO 30-11-2021r.
ILOŚĆ PALET OGRANICZONA. PRZY ZAMÓWIENIU PODAJ HASŁO/KOD: "WEŁNA PROMOCJA INTERNET"

 

r.Flow® A
to mata lamelowa z wełny mineralnej pokryta zbrojoną folią aluminiową (bez kleju). Zastosowana wełna mineralna posiada włókna prostopadłe do izolowanej powierzchni (układ lamelowy).
r.Flow® AG
to samoprzylepna mata lamelowa z wełny mineralnej, pokryta zbrojoną folią aluminiową. Zastosowana wełna mineralna ma włókna prostopadłe do izolowanej powierzchni (układ lamelowy) oraz posiada naniesioną na wełnę mineralną i zabezpieczoną folią warstwę kleju wiecznie-żywego.
FOLDER
DOKUMENTY DOPUSZCZAJĄCE
FOLDER
DOKUMENTY DOPUSZCZAJĄCE
Marka ROHHE funkcjonuje na rynku od 2016 roku. Firma oferuje systemy ochrony energii w budownictwie i w instalacjach technicznych, spełniające najbardziej restrykcyjne normy europejskie. Zajmuje się produkcją mat lamelowych (z klejem 'AG' i bez kleju 'A') oraz otulin z wełny mineralnej przeznaczonych do izolacji termicznej, przeciwkondensacyjnej oraz akustycznej kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Produkty marki ROHHE stosuje się również do izolacji niskotemperaturowych instalacji ciepłowniczych oraz w instalacjach grzewczych, wentylacyjnych, sanitarnych oraz przemysłowych.

ROHHE - Energy to live

 


więcej informacji nt. oferty MAXIMA Północ...