• WENTYLACJA

    Jest to cyrkulacja powietrza, z reguły pomiędzy pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz. Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają zwierzęta czy ludzie, dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze.
  • KLIMATYZACJA

    Proces wymiany powietrza w pomieszczeniu, mający na celu utrzymywanie zadanych warunków klimatycznych, czyli odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza, zapewniających dogodne warunki do pracy i funkcjonowania człowieka (tzw. warunki komfortu) lub optymalne warunki dla określonego procesu przemysłowego.
  • DOSTAWY

    Dostawy realizujemy wprost na miejsce inwestycji. Wysyłki realizowane są przez krajowe firmy spedycyjne. Na terenie Trójmiasta i okolic towar dowozimy własnym transportem. Obsługujemy naszych klientów w całej Polsce! Dla firm mających podpisane umowy o współpracy stosujemy preferencyjne warunki dostaw.
  • 1
  • 2
  • 3

Praca

Doradca Techniczno-Handlowy
Nr ref.: DTH-IN/10/20
Region działania: Polska Północna

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży i doradztwa technicznego.
  • Dobrej znajomości rynku budowlanego (firmy projektowe, wykonawcze).
  • Praktycznej znajomości branży HVACR.
  • Minimum wykształcenia średniego technicznego.
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z Klientem.
  • Nastawienia na realizację powierzonych zadań i osiągania wyznaczanych celów.
  • Samodzielności, inicjatywy i pro-aktywności w działaniu.
  • Umiejętności obsługi komputera, środowiska MS Office oraz systemów klasy CRM.
  • Prawa jazdy kat. B oraz mobilności.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i opieka nad aktualnymi Klientami firmy.
  • Aktywny udział w procesie sprzedaży, tj: kontaktowanie się z Klientami, tworzenie ofert handlowych i kalkulacji cenowych, realizacja i koordynowanie procesu zamówień.
  • Monitoring obecnych i nowo powstających inwestycji na wyznaczonym terenie działania.
  • Przygotowywanie okresowych raportów i zestawień z prowadzonych działań.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę, w dobrze zorganizowanym zespole.
  • Jasny i przejrzysty system wynagrodzeń.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

W tytule wiadomości prosimy o zaznaczenie numeru referencyjnego oferty pracy (DTH-IN/10/20).